HİZMETLERİMİZ

Yardım mı lazım?

  • Kalite, kuruluşların paydaşları için en iyi performans göstermesidir - ürünleri, hizmetleri, sistemleri ve süreçleri iyileştirmekten, tüm kuruluşun uygun ve etkili olduğundan emin olmalarına kadar olan tüm süreç kalite kavramının konusudur.
  • info@mydentistqi.com

Neden MQI Kalite Yönetim Sistemi

Kalite, kuruluşların paydaşları için en iyi performans göstermesidir - ürünleri, hizmetleri, sistemleri ve süreçleri iyileştirmekten, tüm kuruluşun uygun ve etkili olduğundan emin olmalarına kadar olan tüm süreç kalite kavramının konusudur.

Kaliteyi yönetmek, sürekli olarak mükemmelliği takip etmek demektir: diş kliniğinizin yaptığı işi iyi yaptığına emin olmak ve sadece bu şekilde kalmamak, aynı zamanda gelişmeyi sürdürmek demektir.

Hastalarınız sizin için çoğunluk için en önemli paydaş grubu olacaktır, ancak çalışanlar, tedarikçiler birer paydaşlardır. Kurumunuzda kaliteyi sağlamak, paydaşlarınızın kim olduğunu bilmek, ihtiyaçlarının ne olduğunu anlamak ve bu ihtiyaçları hem şimdi hem de gelecekte beklentileri karşılamak anlamına gelir.

MQI, kalite yönetim sistemi kliniğinize üç temel aşamada fayda sağlar : kuruluşun amaçlarını tanımlamak ve bunları eyleme dönüştürmek için güçlü bir yönetim, yapılan hizmetin devamlılığını sağlamak ve daha iyi olmaya devam etmek için bir gelişme kültürü kazanmak

Kuruluşlar neden kaliteye önem vermeli?

Ticari hayatın devamlılığını sağlamak ve işimizi büyüte bilmemiz için. MQI Kaliteli yönetim sistemi, kuruluşunuzun markasını ve itibarını artırır, kurumunuzu risklere karşı korur, verimliliğini artırır, firmanızın kârlarını artırır ve büyümeye devam etmesini sağlar. Tüm çalışanlar ve müşterilerinizle daha huzurlu çalışmanızı sağlar.

MQI kalite yönetim sistemi sadece ticari işletmeler için bir sorun değildir tam aksine işletmede oluşan sorunları çözmek için geliştirilen bir kılavuzdur.

Kalite ne için geçerlidir?

Her şey. Bir organizasyondaki her ürün, hizmet, süreç, görev, eylem veya karar kalite açısından değerlendirilebilir - ne kadar iyi, yeterince iyi, nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

Kaliteden kim sorumludur?

Firma sahibinden dan stajyere kadar herkes. kurumun, kaliteyi etkileyen, gereksinimleri belirleme, bu gereksinimleri karşılama veya işin kalitesini belirleme gibi konularda sorumluluk veya etki sahibi olabilir.